Absolutorium 2022

,,To Wasz ostatni szkolny dzień, ostatnie spotkanie z przyjaciółmi, ostatnia uroczystość wspólnie przeżywana w murach tej szkoły. Szkoły, którą każdy z Was współtworzył i sprawiał, że jest ona właśnie taka, a nie inna. Każdy z Was zostawia tu kawałek siebie, swoje przyjaźnie i sympatie, marzenia i tęsknoty, radość sukcesów i gorycz porażek” – tymi słowami cała społeczność szkolna ZST pożegnała tegorocznych absolwentów. W tym wyjątkowym dla klasy IVTZ dniu nie zabrakło wzruszeń zarówno ze strony wychowawcy klasy i nauczycieli, jak również samych uczniów, którzy opuszczają mury naszej szkoły. 

Podczas uroczystego apelu były nagrody i dyplomy dla uczniów, słowa uznania dla Rodziców oraz podziękowanie ze strony absolwentów, które w ich imieniu wygłosiła Amelia Nowak. W imieniu społeczności szkolnej uczniów żegnała klasa III TZ wręczając wszystkim czterolistną koniczynę – ,,Mamy nadzieję, że przyniesie im szczęście”. Na koniec zabrzmiały nuty melodii zespołu Queen ,,We Are the Champions”. 

Życzymy naszym – byłym już – uczniom, aby szli z dumnie podniesioną głową przez życie, stawiali sobie coraz to nowe wyzwania i nigdy się nie poddawali!

Share This
Skip to content