II miejsce w miejskim konkursie fotograficznym „Strzel fotę KBO!

29 października rozstrzygnięto konkurs fotograficzny „Strzel fotę KBO!” organizowany przez Towarzystwo Samorządowe w ramach promocji Konińskiego Budżetu Obywatelskiego na 2021 roku.
 
Konkurs odbył się we wrześniu, a odbiorcami były szkoły średnie z Konina. Przedmiotem konkursu były fotografie ukazujące zrealizowane dotychczas inwestycje z funduszu Konińskiego Budżetu Obywatelskiego.
 
Powołana przez organizatorów komisja oceniała prace pod względem spełnienia regulaminowych wymogów formalnych oraz kreatywności wykonania zdjęć, ich jakości i walorów artystycznych w tym interesujących ujęć. Najważniejszym i decydującym o miejscu w rankingu było dostarczenie jak największej liczby inwestycji udokumentowanych na zdjęciach. Powołana przez organizatora komisja wyłoniła trzech zwycięzców.
 
Pierwsze miejsce i nagrodę w wysokości 1000 zł zdobył Zespół Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Koninie. Zwycięzca utrwalił na zdjęciach największą ilość inwestycji.
 
Drugie miejsce i nagrodę w wysokości 800 zł przyznano Zespół Szkół Technicznych w Koninie, który zachwycił kreatywnością i niezwykłymi ujęciami prezentowanych fotografii.
 
Laureat III miejsca otrzymał nagrodę w wysokości 500 zł – Zespół Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Koninie, który wykazał się największą skrupulatnością w zachowaniu wymogów regulaminowych co ułatwiło pracę komisji.
 
W konkursie udział wzięli uczniowie: Augustyniak Nikola, Banasik Paulina, Jankowski Igor, Majdziński Adrian, Nowak Amelia, Pawlikowska Anastazja, Roszak Luiza, pod opieką Pani Edyty Kabacińskiej.
 
Gratulacje dla nagrodzonych :))
Share This
Skip to content