Pan Andrzej Bartczak odznaczony prezydenckim Medalem za Długoletnią Służbę.

20 października w dawnym pałacu Państwa Chrystowskich w Tłokini Kościelnej koło Opatówka miała miejsce uroczystość wręczenia krzyży zasługi, medali za długoletnią służbę, medali Komisji Edukacji Narodowej i nagród Ministra Edukacji Narodowej. Z rejonu Konin i Kalisz odebrało je 58 pedagogów.
 
Podczas pierwszej części odbywającej się w reżimie sanitarnym uroczystości, wicewojewoda Maciej Bieniek za zasługi w działalności na rzecz rozwoju oświaty udekorował 8 nauczycieli prezydenckim złotym medalem za długoletnią służbę, w tym Pana Andrzeja Bartczaka, który w naszej szkole uczy chemii oraz przedmiotów zawodowych elektrycznych.
 
Ponad to, wicewojewoda wręczył 4 medale srebrne i 2 medale brązowe za długoletnią służbę, a także 6 nagród ministra edukacji.
 
W okolicznościowym adresie do uczestników uroczystości wojewoda Łukasz Mikołajczyk podkreślił: „Sukcesy dorastających wychowanków, to w znacznej mierze zasługa Państwa mądrego nauczania. […] Z własnego doświadczenia dobrze znam pracę w zawodzie nauczyciela i wiem, z jaką odpowiedzialnością i wyzwaniami się wiąże. Doceniam, że wybrali Państwo tę niełatwą, ale też pełną satysfakcji ścieżkę zawodową i łączę nadzieję, że zawsze będą spotykać się Państwo z uznaniem uczniów, rodziców i całego społeczeństwa”.
 
Serdeczne gratulacje dla wszystkich wyróżnionych i podziękowania za pasję w rozwijaniu polskiego szkolnictwa oraz wartościową pracę z młodzieżą i dziećmi!
Share This
Skip to content