Rekrutacja 2021/2022

Nabór do szkół

Absolwencie szkoły podstawowej!

Stajesz przed trudnym wyborem drogi życiowej. Pierwszy etap edukacji już za Tobą – kończysz szkołę podstawową. Teraz czas na nowe doświadczenia i przygotowanie do prawdziwego życia. Trzeba wybrać szkołę ponadpodstawową! Masz do wyboru kilka możliwości:

  • liceum ogólnokształcące – 4 lata nauki z perspektywą pójścia na studia, bez konkretnego zawodu i kwalifikacji,
  • technikum – 5 lat nauki z perspektywą pójścia na studia, z konkretnym wybranym zawodem i kwalifikacjami,
  • branżową szkołę I stopnia – 3 lata nauki w wybranym przez siebie zawodzie i uzyskanie kwalifikacji (po branżowej szkole I stopnia zawsze istnieje możliwość kontynuacji nauki).

Zapraszamy WAS do naszej szkoły:

Zespołu Szkół Technicznych w Koninie!

Zapoznajcie się z naszymi kierunkami kształcenia i zdecydujcie sami czy po szkole podstawowej chcecie mieć konkretny, poszukiwany na rynku pracy i dobrze płatny zawód! U nas to możliwe, przygotujemy Was rzetelnie!

Sprawdź nasze kierunki kształcenia!

Wybierz naszą szkołę!

Szkoła przyjazna uczniom Dobry wybór szkoły ZST w Koninie

 

 

Terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2021/2022

Terminy postępowania rekrutacyjnego na rok szkolny 2021/2022

 

Regulamin rekrutacji do szkoły 2021/2022

Regulamin szkolnej komisji rekrutacyjnej 2021/2022

 

Kierunki kształcenia w ZST w roku szkolnym 2021/2022

Kierunki kształcenia w ZST w roku szkolnym 2021/2022

 

Technik informatyk w ZST Konin

Technik informatyk

Zawód niezmiennie poszukiwany na rynku pracy!

Absolwencie szkoły podstawowej! Interesujesz się nowymi technologiami, jesteś kreatywny, lubisz rozwiązywać problemy techniczne, spędzasz czas przed komputerem? Możesz rozszerzyć swoją wiedzę i umiejętności w naszym technikum i uzystkać tytuł technika informatyka.

Gwarantujemy naukę w przyjaznej atmosferze, na aktualnych programach nauczania i w dobrze wyposażonych pracowniach.

Do szkoły zapraszamy chłopców i dziewczyny!

Technik programista w ZST Konin

Technik programista

Zawód deficytowy na rynku pracy!

Spędzasz godziny na rozwiązywaniu problemów logicznych, lubisz matematykę, logarytmikę, programowanie komputerów, tabletów, smatrfonów? Nawet jeśli do tej pory nie programowałeś na serio, ale chciałbyś zacząć przygodę i w przyszłości pracować w jako programista to jest to kierunek dla Ciebie! Chcesz programować komputery i inne urządzenia? Chcesz dołączyć do ekskluzywnego grona programistów? Możesz to osiągnąć zapisując się do naszego technikum i uzystkać tytuł technika programisty.

Technik pojazdów samochodowych w ZST Konin

Technik pojazdów samochodowych

Zawód poszukiwany na rynku pracy!

Kierunek technik pojazdów samochodowych – to z kolei propozycja dla chłopców zafascynowanych ekscytującym światem motoryzacji, którzy mogą zdobyć zawód w szerokiej branży „moto-świata”, która stanowi jedną z głównych gałęzi gospodarki w Polsce i na całym świecie.

Wysokie zarobki i satysfakcję z wykonywanej pracy możesz osiągnąć będąc technikiem pojazdów samochodowych.

Technik usług kosmetycznych w ZST Konin

Technik usług fryzjerskich

Zawód poszukiwany na rynku pracy!

Kierunek technik usług fryzjerskich – to nasza propozycja dla dziewcząt ale nie tylko, zdobycia zawodu, który daje duży wachlarz możliwości pracy zawodowej i rozwoju w kierunku innych dziedzin usług z branży beauty. U nas zdobędziesz także umiejętności zdobienia paznokci oraz pielęgnacji dłoni. 

Technik usług kosmetycznych w ZST Konin

Ślusarz z uprawnieniami spawacza

Zawód poszukiwany i dobrze płatny na rynku pracy!

Interesuje Cię technika? Chcesz dowiedzieć się jak montuje lub naprawia części maszyn i urządzeń? Chcesz  pracować w dużych firmach lub prowadzić swój zakład? Dobrze wybrałeś! ŚLUSARZ z dodatkowymi uprawnieniami SPAWACZA, które zdobędziesz w szkole, zwiększą Twoją atrakcyjność zawodową na rynku pracy.

Technik usług kosmetycznych w ZST Konin

Stolarz

Zawód poszukiwany i dobrze płatny na rynku pracy!

Chcesz mieć swój własny zakład i pracować dla siebie? Zostań STOLARZEM. Jest to zawód dający dużą satysfakcję osobom posiadającym zdolności manualne, wyobraźnię oraz cierpliwość. Nauczysz się typowych prac stolarskich a wykonywanie przedmiotów z drewna lub renowacja antyków w przyszłości staną się  twoim największym wyzwaniem!

Technik usług kosmetycznych w ZST Konin

Fryzjer

Zawód poszukiwany i dobrze płatny na rynku pracy!

Możesz być swoim własnym stylistą o także kreatorem wizerunku innych. Stylista-Fryzjer to zawód na miarę XXI wieku, w którym liczy się oryginalnie wykreowany i medialny wizerunek klienta.

Jeżeli chcesz zrobić karierę w show businessie albo zabłysnąć w świecie youtuberów – to FRYZJER jest zawodem dla Ciebie.

Zakończone spotkania promocyjne w szkołach podstawowych

7 kwietnia 2021, godzina 08:00Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Grzymiszewie 7 kwietnia 2021, godzina 09:55Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 11 w Koninie 7 kwietnia 2021, godzina 10:45Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Woli Podłężnej 7 kwietnia 2021, godzina 11:50Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Żdżarach 8 kwietnia 2021, godzina 08:00Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Modle Królewskiej 9 kwietnia 2021, godzina 08:50Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Tuliszkowie 9 kwietnia 2021, godzina 12:45Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Wyszynie 9 kwietnia 2021, godzina 13:20Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Łukomie 22 marca 2021, godzina 8:00Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Grabienicach 22 marca 2021, godzina 12:00Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 9 w Koninie 23 marca 2021, godzina 13:30Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Brzeźnie 23 marca 2021, godzina 14:30Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Szczepidle 24 marca 2021, godzina 8:00Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Żychlinie 25 marca 2021, godzina 11:45Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Kramsku - 8b 25 marca 2021, godzina 12:45Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Kramsku - 8a 26 marca 2021, godzina 12:45Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Sławsku 29 marca 2021, godzina 08:00Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Golinie 29 marca 2021, godzina 09:00Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Grodźcu 29 marca 2021, godzina 10:00Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Ślesinie 29 marca 2021, godzina 11:00Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Ślesinie 29 marca 2021, godzina 16:00Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Starym Mieście 30 marca 2021, godzina 10:00Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Ślesinie 30 marca 2021, godzina 13:00Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Ostrowążu 31 marca 2021, godzina 9:00Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Sławsku 31 marca 2021, godzina 12:00Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Anielewie 31 marca 2021, godzina 12:45Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Holendrach Szyszyńskich 31 marca 2021, godzina 13:40Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej w Piotrkowicach 31 marca 2021, godzina 15:00Spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 6 w Koninie
Share This
Skip to content