STYLIZACJE W KLIMACIE DAWNYCH LAT! 

To co kobiety kochają najbardziej to przebieranki. Uczennice z klasy czwartej uczące się w technikum usług fryzjerskich na zajęciach praktycznych z Wizualizacji wizerunku wykonały stylizacje w stylu Vintage wzorując się na latach 40-tych i 50-tych XX wieku.
 
Uczennice pod opieką nauczycielki przedmiotów fryzjerskich Pani Anety Nowak na zajęciach praktycznych w „szkolnym salonie fryzjerskim” przygotowały ciekawe stylizacje w klimacie z mininych epok oraz pozowały do zdjęć, które także wykonali uczniowie.
 
Styl Vintage to czerpanie z mody minionych epok, a lata 40-te i 50-te to dekady słynące z podkreślania kobiecości. Jedną ze stylizacji tych lat jest image, który charakteryzują rozkloszowane sukienki i spódnice w groszki a w makijażu mocne czarne kreski, długie rzęsy i mocno pomalowane na czerwono usta. Włosy starannie uczesane tworzyły zadbaną fryzurę opierająca się głównie na lokach i modnych wówczas akcesoriach takich jak opaska lub chusta.
 
Nauka w technikum usług fryzjerskich daje uczniom możliwość zdobycie umiejętności w zakresie: fryzjerstwa, stylizacji fryzur i  kreowania wizerunku klienta a także dodatkowo zdobienia paznokci oraz pielęgnacji dłoni. 
Nauka na tym kierunku to zdobycie zawodu, który daje duży wachlarz możliwości pracy zawodowej i rozwoju w kierunku innych dziedzin usług z branży beauty oraz kontynuacji nauki np.w kierunku kosmetologii.
Share This
Skip to content