Uczniowie ZST, jak co roku, grali dla WOŚP

Uczniowie Naszej Szkoły jak co roku wsparli Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Od 2014 roku uczennice i uczniowie kształcący się w zawodzie FRYZJER oraz TECHNIK USŁUG FRYZJERSKICH charytatywnie wykonują stylizacje fryzur podczas ogólnopolskich finałów WOŚP.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną tegoroczny 29 Finał WOŚP był inny niż wszystkie, ale równie emocjonujący. Uczniowie wystąpili na scenie wraz z modelami prezentując swoje umiejętności fryzjerskie – z hasłem: „Czeszemy dla WOŚP”. Przebieg 29 Finał WOŚP był transmitowany live w Internecie.

Swoje umiejętności fryzjerskie zaprezentowali uczniowie klasy pierwszej i drugiej Technikum Usług Fryzjerskich oraz klasy pierwszej Branżowej Szkoły I stopnia:

– Klaudia Czynszak

– Roksana Łechtańska

– Oliwia Janicka

– Igor Gólczyński

– Ali Dzhaner

Całość naszego pokazu koordynowała Pani Magdalena Kurzyńska, jednocześnie zapoznając widzów ze stylizacjami prezentowanymi przez uczniów.

Share This
Skip to content