Wirtualny kiermasz „Książka pod choinkę”

W tym roku (zamiast tradycyjnej formy) biblioteka zaprasza do wzięcia udziału w kiermaszu książek za pośrednictwem sklepu internetowego

Dzięki rozpropagowaniu tej akcji w społeczności szkolnej, zyskujemy możliwość  uzbierania kwoty do wykorzystania na dowolne gratisowe książki.

Zasady są proste: Szkoła otrzymała specjalny kod (szczegóły na dołączonym  plakacie), dzięki któremu księgarnia skojarzy zamówienie z naszą placówką. Po zrealizowaniu każdego zamówienia, które w uwagach zostanie opatrzone tym kodem, do skarbonki naszej szkoły zostaje odłożona kwota 15% tego zamówienia, którą w dowolnym momencie przedstawiciel placówki w porozumieniu z dyrekcją wykorzystuje na dowolne książki.

Dostawy robione są  na adresy domowe lub do paczkomatów.

Im więcej osób zainteresuje się kiermaszem, tym większa kwota na gratisy będzie do dyspozycji.

Serdecznie zachęcamy!

Share This
Skip to content