• 2024-06-14
  • Daria Walczykiewicz

Kreowanie wizerunku stylów ubioru przez uczennice klasy #TechnikUsługFryzjerskich może być wyjątkowym sposobem na połączenie umiejętności fryzjerskich z modą, co pozwala na całościowe podejście do stylizacji.

Uczennice mogą wykorzystać swoje umiejętności fryzjerskie do tworzenia kompletnego wizerunku, który obejmuje zarówno fryzurę, jak i ubiór.

W ramach cyklu ”WIZUALIZACJA WIZERUNKU W TERENIE” uczennice klasy 4TP podczas wyjazdu do Poznania [Galeria Avenida] pod opieką pani Snety Nowak i pani Beaty Goławskiej, musiały stworzyć kompletny look z wybranej dekady, np. lata 20., 50., 70., 80.,90.

Kreowanie wizerunku stylów ubioru przez uczennice klasy fryzjerskiej to doskonały sposób na integrację nauki z praktyką, rozwijanie kreatywności i zdobywanie cennych doświadczeń.