Pani Daria Walczykiewicz Wicemistrzynią Polski Nauczycieli w Wyciskaniu Sztangi

Pani Daria Walczykiewicz nauczycielka wychowania fizycznego  została Wicemistrzynią Polski w Wielokrotnym Wyciskaniu Sztangi.
 
X edycja Mistrzostw Polski Nauczycieli odbyła się w minioną sobotę we Wrocławiu. Nauczyciele startowali w konkurencji wyciskania wielokrotnego sztangi o dowolnym ciężarze w czasie maksymalnie 5 minut a o wyniku w klasyfikacji decydował tonaż kg. Pani Walczykiewicz wyciskała sztangę o wadze 25 kg – 63 powtórzenia dały wynik 1575 kg co pozwoliło na zajęcie drugiego miejsca wśród nauczycielek.
 
Nasza Pani „W-efistka” to aktualna zdobywczyni Pucharu Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym (2021), Mistrzyni Świata federacji WPA w wyciskaniu sztangi RAW (2021), Mistrzyni Polski federacji PUTS w wyciskaniu sztangi RAW (2021).
 
Gratujacje !!!
 
 
 
Share This
Skip to content