• 2024-03-29
  • Elżbieta Szczerbak, Adam Augustyniak

W odpowiedzi na zaproszenie ANS w Koninie do wzięcia udziału w Turnieju League of Legends dla szkół ponadpodstawowych, uczniowie naszej szkoły utworzyli 5-osobową drużynę, którą do turnieju zgłosili nauczyciele przedmiotów zawodowych informatycznych: pani Elżbieta Szczerbiak oraz pan Adam Augustyniak.

W skład drużyny o nazwie "ZST" wchodzą uczniowie: Domnik Nietopiel z klasy 4TP - kapitan drużyny, Jakub Kucal z klasy 2TP, Patryk Nietopiel z klasy 2TP, Mateusz Szilistowski z klasy 2TP oraz Jakub Pieszak z klasy 2TI.

28 marca o godzinie 17:00 uczniowie wraz z opiekunami uczestniczyli w uroczystym spotkaniu uczestników z organizatorami turnieju. Spotkanie odbyło się w formie on-line.Podczas spotkania wysłuchaliśmy krótkiej prezentacji dotyczącej ANS w Koninie, wysłuchaliśmy prelekcji w języku angielskim "Why do people play the video games" oraz uczestniczyliśmy w losowaniu drużyn do grup. W turnieju będzie startowało 21 zespołów z różnych szkół w województwie wielkopolskim, nasz zespół będzie startował z pierwszego miejsca w grupie E.

Pierwsze rozgrywki turnieju odbędą się już jutro - 29 marca, będziemy na bieżąco informować o wynikach naszej drużyny.